Cestovné kancelárie

     

Cestovné kancelárie na jednom mieste

Všetky vaše známe a obľúbené cestovné kancelárie nájdete na jednom mieste - "Svet dovoleniek" v Bratislave na Obchodnej ulici 33, kde zoženiete dovolenky od slovenských cestoviek, ale aj osvedčených českých, nemeckých a iných európskych kancelárií, ktoré sa postupne zameriavajú aj na slovenskú klientelu. Spolupracujeme len s cestovnými kanceláriami, ktoré sú poistené proti úpadku CK.
Slovenské a české cestovné kancelárie
   
AEOLUS  AEOLUS

Cestovná kancelária Aeolus pôsobí na trhu cestovného ruchu už vyše 17 rokov, je známa najmä svojou špecializáciou na Grécko. Nie sú to však len veľké ostrovy, ktoré každoročne vyhľadávajú dovolenkári, ale má aj exkluzívnu ponuku na malé a nekomerčné ostrovy Egejského mora, ako Skopelos, Parga či Velika. Celú ponuku spestruje aj vlastná hotelová sieť Aeolus Collection, ktorá zahŕňa hotely s rodinnou atmosférou, slovensky hovoriacim personálom a výhodnou cenou.

 
AFRODITA  AFRODITA

Cestovná kancelária Afrodita sa už niekoľko rokov venuje organizovaniu pobytových zájazdov do destinácií v Bulharsku, Chorvátsku a na Cypre. Tento rok v ich ponuke pribudli nové strediská v krajinách Taliansko, Grécko, Turecko, Tunis a Egypt. Pre golfových nadšencov pripravuje golfové zájazdy na známe greeny v Turecku, Tunise, Egypte, Španielsku, Portugalsku a na Cypre.

 
ALEXTOUR  ALEXTOUR

Cestovná kancelária Alextour, ktorá na trhu pôsobí už 18 rokov, každoročne ponúka kvalitnú dovolenku za výhodné ceny na Mallorke, v Bulharsku, v Turecku a na gréckych ostrovoch Korfu, Kréta a Rhodos. Zaujímavé zľavy pre deti, výborný pomer cena - výkon. V spolupráci s leteckými spoločnosťami a hotelovými reťazcami prináša Alextour na Slovensko novinku - predplatiteľský program na letecké zájazdy.

 
ALFA TRAVEL  ALFA TRAVEL

Za 13 rokov svojej existencie sa CK Alfa Travel vypracovala na špecialistu na Bulharsko, ktoré si stále drží svoju priazeň nielen medzi slovenskými dovolenkármi. Zároveň sa môže pýšiť prívlastkom najväčšieho slovenského touroperátora pre oblasť Primorsko, kde ponúka osvedčené hotely či penzióny za výborné ceny a pre maximálnu spokojnosť klientov tu prevádzkuje svoju etablovanú kanceláriu.

 
America Tours  AMERICA TOURS

Česká cestovná kancelária America Tours, pôsobí už skoro 20 sezón ako touroperátor pre cesty za Atlantický oceán. Na americkom kontinente ponúka bezkonkurenčný mix najzaujímavejších cestovateľských destinácií, napr.: USA Kanada Mexiko Belize Honduras Guatemala Nikaragua Kostarika Panama Venezuela Peru Ekvádor Brazília Chile Argentína Bolívia Bahamy Dominikánská republika Saint Maarten Aruba Guadeloupe Svatá Lucie Martinik Jamajka Kuba

 
AZURREIZEN  AZURREIZEN

Cestovná kancelária Azurreizen, ktorá je už stálicou na slovenskom trhu, sa každoročne prihovára klientom širokou ponukou dovoleniek v Tunisku, Egypte a v posledných rokoch aj v Bulharsku. Už siedmy rok si cestovná kancelária zachováva štatút jediného touroperátora na Slovensku, ktorý ponúka dovolenku v severotuniskom stredisku Tabarka, ktoré sa za ten čas stalo obľúbeným pre rodiny s deťmi. Najatraktívnejšou novinkou tohto roku je destinácia Maroko.

 
BEST CHOICE  BEST CHOICE

Cestovná kancelária Best Choice prichádza už 5. rok so stabilnou ponukou destinácii, ktoré si u Slovákov získavajú veľkú obľubu. Sú to najmä destinácie Egypt, Tunisko, Turecko a Rhodos. Tento rok svoju ponuku rozšírili o turecký Kemer a golfové stredisko Belek. Ako prvá CK na Slovensku priniesla na trh program garancie vrátenia peňazí v prípade prebookovania ubytovania, čo svedčí o tom, že sa snaží poskytovať len kvalitné hotely a služby.

 
BLUESKY TRAVEL  BLUESKY TRAVEL

Už ôsmu sezónu česká CK Blue Sky Travel pripravuje pre klientov dovolenky v Stredomorí, Ázii (Thajsko, Vietnam, Kambodža, Malajzia, India, Nepál, Maledivy ...) či Afrike, ale aj poznávacie zájazdy a služobné cesty. Okrem exotickej dovolenky tu zoženiete výhodné letenky priamo u špecialistov na letenky, keďže Blue Sky je výhradným obchodným zástupcom viacerých leteckých spoločností, čo zaručuje, že Vaša dovolenka Vám bude pripravená priamo na mieru.

 
BUBO  BUBO

Za 18 rokov, ktoré pôsobí CK Bubo na slovenskom trhu, sa vypracovala na najväčšieho slovenského organizátora zájazdov do exotických krajín. S Bubom môžete spoznať vyše 60 krajín po celom svete. Zákazníci cestujúci s Bubom sa môžu spoľahnúť na odbornosť ich sprievodcov. Veľký výber termínov a variantov ciest a rovnako aj ohurujúco široká ponuku takmer do každého kúta zemegule naťukne každého cestovateľského nadšenca.

 
CANARIA TRAVEL  CANARIA TRAVEL

Česká cestovná kancelária Canaria Travel už svojim názvom prezrádza akej dovolenkovej oblasti sa venuje. Už 16 rokov sa špecializuje výlučne na zájazdy na Kanárske ostrovy, ktoré poskytujú široké možnosti na strávenie dovolenky, či už oddychom na pláži, zábavou, výletmi po jednotlivých ostrovoch, turistikou alebo golfom. Na Kanároch je možné realizovať luxusné aj finančne úsporné pobyty počas celého roka.

 
CEVARM  CEVARM

Cestovná kancelária Cevarm pripravila už 19 sezónu prázdninových pobytov pre deti a mládež od 5-19 rokov. Počas školských prázdnin organizuje letné tábory na mnohých miestach Slovenska, ale aj pri mori v Taliansku, Chorvátsku, Grécku a jazykové a relaxačné pobyty v Rakúsku. Tradičné sú aj jarné prázdniny na lyžiach. Bohaté programy s tancom, kúpaním, jazdou na koni, rozprávkový svet, čarodejnícka škola, zdokonaľovanie v angličtine, nemčine, camp násťročných

 
ČEDOK  ČEDOK

Čedok je najstaršou značkou cestovnej kancelárie, ktorá pôsobí na českom a slovenskom teritóriu už od roku 1920, kedy začala vznikať tradícia pobytov Čechov aj Slovákov najmä v Chorvátsku. V súčasnosti Čedok ponúka komplexné služby v cestovnom ruchu, nielen pobytové zájazdy v zahraničí, ale aj v tuzemsku, taktiež služby pre firmy, poznávacie zájazdy, jednoducho všetko, čo sa spája s cestovaním. Výnimočné postavenie Čedoku na trhu cestovného ruchu len potvrdzuje rozsiahlosť ponuky spracovanej v 12 tématicky samostatných katalógoch.

 
ESO TRAVEL  ESO TRAVEL

Eso travel je dnes jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, ktoré sa špecializujú na exotické destinácie. Začiatky činnosti sa datujú do roku 1994, kedy boli hlavným produktom pobyty v juhovýchodnej Ázii. Odvtedy v ponuke Eso Travel pribudlo ďalších vyše 100 destinácií na všetkých piatich kontinentoch a každoročne sa ich zoznam rozširuje. Medzi horúce novinky tejto sezóny patria Maroko, Rwanda, ostrov Borneo a zájazd po Transsibírskej magistrále.

 
FIFO  FIFO

Už 20. sezónu ponúka CK Fifo široké možnosti dovolenkovania. Každoročne rozširuje ubytovacie zariadenia v Turecku, Egypte, Chorvátsku, či na gréckych ostrovoch, nezabúda na rodiny s deťmi, pre ktoré pripravuje klubovú dovolenku a množstvo zliav. Okrem klasických letných dovolenkových pobytov pri mori je Fifo známe originálnym produktom s názvom „Zelená dovolenka“. Ide o ubytovanie v karavanoch a stanoch v obľúbených turistických destináciách. Okrem toho sa orientuje na školské a jazykové pobyty pre školákov a študentov v Anglicku, Taliansku, Beneluxe.

 
FIRO TOUR  FIRO TOUR

Obľúbená česká cestovná kancelária Firo Tour každoročne pripravuje pre slovenský trh širokú paletu dovolenkových destinácii prevažne pri Stredozemnom mori - Chorvátsko, Taliansko, Španielsko, Grécko, Cyprus, Turecko, Tunis, Egypt. Firo prináša množstvo zľavových akcií pre všetky kategórie zákazníkov, ich špecialitou sú zvýhodnené ponuky pre rodiny s deťmi, na ktoré čaká osvedčený detský klub Firáčik vo vybraných obľúbených hoteloch.

 
FRANCERELAX  FRANCERELAX

Košická cestovná kancelária Francerelax sa svojou ponukou špecializuje na destinácie vo Francúzsku. Pripravujú nielen pobytové zájazdy na Azúrové pobrežie, ale taktiež poznávacie zájazdy s pestrou ponukou možností, ktorými históriou presýtené Francúzsko disponuje ( Paríž, zámky na Loire, Côte d'Azur, Champagne, Bordeaux ), alebo lyžovačky v nádherných lyžiarskych strediskách francúzskych Álp, školské a tematické zájazdy.

 
GLOBTOUR  GLOBTOUR

Obľúbená cestovná kancelária Globtour každoročne prináša na trh jednu z najširších ponúk zájazdov do Chorvátska včetne prvého internetového portálu zameraného na rezervácie privátneho ubytovania v Chorvátsku. Okrem tejto destinácie však v ponuke nájdete kvalitné hotely v letoviskách v Bulharsku, Turecku, Grécku či Taliansku. Ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú dovolenku s množstvom rozmanitých druhov zliav, to je hlavným cieľom CK Globtour.

 
HAPPY TRAVEL  HAPPY TRAVEL

Mladá cestovná kancelária Happy Travel sa na slovenskom trhu objavila iba minulý rok s ponukou obľúbených hotelov na gréckom ostrove Rhodos a Tureckej riviére. Za prvú sezónu pôsobnosti si získala dôveru u cestovateľov a tento rok sa rozhodla rozšíriť ponuku v týchto dvoch osvedčených destináciách. Do nového katalógu pribudli aj dve nové destinácie - grécky ostrov Kos a španielsky ostrov Malorka.

 
HECHTER  HECHTER

V ponuke cestovnej kancelárie Hechter sa nachádza množstvo ubytovacích kapacít rôznej kategórie v obľúbených dovolenkových destináciách ako Bulharsko, Grécko, Turecko, Chorvátsko. Každoročne pribúdajú jednotlivé kapacity nielen v týchto destináciách, ale aj nové krajiny. Od tohto roku má CK Hechter v ponuke zájazdy na Mallorku, Ibizu a taktiež organizuje aj tématické zájazdy napr. v súčasnosti na MS vo futbale do Juhoafrickej republiky.

 
HORIZONTRAVEL  HORIZONTRAVEL

Už dvanástu sezónu prináša cestovná kancelária Horizontravel širokú ponuku zájazdov do obľúbeného Tuniska a Egypta v spolupráci so spoľahlivými miestnymi partnermi. Prelistovanie katalógu zaujme každého, vyberú si z nej mladí, aj skôr narodení, nároční i nenároční, rodiny s deťmi či milovníci potápania, kultúry alebo golfu. Odlety do Tuniska - Monastir a Egypta - Hurghada z Bratislavy a Košíc.

 
HYDROTOUR  HYDROTOUR

Cestovná kancelária Hydrotour patrí k najvýznamnejším touroperátorom na Slovensku. Jej dominantou je kvalitná klubová dovolenka pre rodiny s deťmi. S týmto účelom vznikol v roku 2001 projekt Klub Markíza. Bohatý denný aj večerný program pre deti aj dospelých prostredníctvom animátorov, športové aktivity. V Hydrotoure nájdete letecké zájazdy do oblasti Stredomoria a Egypta, alebo minuloročnú novinku - Kapverdské ostrovy, ktoré si získavajú čoraz viac fanúšikov.

 
JAZZWELT  JAZZWELT

Od roku 1997 prináša cestovná kancelária Jazzwelt predovšetkým zájazdy do Bulharska. Široká ponuka ubytovacích zariadení a znalosť tejto ,krajiny cestovke vyslúžili prívlastok špecialista na Bulharsko. Okrem Bulharska ponúka Jazzwelt dovolenky v ďalších populárnych destináciách Chorvátsko, Grécko, Turecko s možnosťou autobusovej, leteckej, alebo kombinovanej dopravy.

 
KARTAGO  KARTAGO

Už 16 rokov ponúka CK Kartago širokú ponuku dovoleniek pri mori, ako aj poznávacích zájazdov, pre všetky kategórie cestovateľov a dovolenkárov. V ich ponuke nájdete zájazdy do Egypta a Tuniska, ale aj do Turecka, na Mallorku, Sardíniu, grécke ostrovy. Tohtoročnou novinkou v ponuke Kartaga je ostrov Malta a talianska Kalábria. Hlavným cieľom je ponúkať kvalitné ubytovanie a služby za rozumné ceny, ktoré ešte vylepší množstvo rozličných druhov zliav.

 
Karya Tour  KARYA TOUR ( 2008 - jún 2010 krach) - poškodených klientov odškodní Allianz - Slovenská poisťovňa

Cestovná kancelária Karya Tour prišla na Slovensko iba nedávno ( v roku 2008 ). Priniesla širokú ponuku dovoleniek v Turecku. O tom, že v Turecku sú ako doma niet pochýb, veď práve v Turecku v r. 1999 táto cestovná kancelária vznikla. Prostredníctvom 14 kancelárií pôsobí Karya v 6 krajinách, kde patrí k popredným touroperátorom nielen na Turecko, ale aj Egypt, Tunisko a Dubaj. O to prekvapivejší bol krach Karya Tours v júni 2010 na Slovenskom trhu, keď do svojej druhej sezóny priniesli rozšírenú ponuku o tieto očakávané destinácie v egyptskej Hurghade a Sharm El Sheikhu .

 
KOALA  KOALA

Cestovná kancelária Koala Tours má svoje stále miesto na slovenskom trhu cestovného ruchu a každoročne si získava nových klientov. Je to aj vďaka neustálemu rozširovaniu ponuky nielen v destináciách, ktoré neodmysliteľne k nej patria, ale aj úplne novými produktami. Tento rok sú to ostrovy Ibiza, Sicília a Malta. Poznávacie dovolenky sa tento rok rozšírili aj o exotické destinácie, či jazykové pobyty, klubové dovolenky obohatili o klubový program v JOJ holiday destination.

 
LEONARDO  LEONARDO

Cestovná kancelária Leonardo prináša už tradične exotiku v rôznych kútoch sveta s ubytovaním v luxusných hotelových rezortoch na tých najkrajších plážach Tichého či Indického oceánu. Hlavným krédom CK Leonardo je „ Dovolenka na úrovni“, čomu každoročne podmieňuje svedomitý výber toho najlepšieho do svojho katalógu. Leonardo pôsobí v úzkej spolupráci s CK Oscar, ktorá sa zameriava na tie isté destinácie, avšak menej náročnú klientelu.

 
LIVINGSTONE  LIVINGSTONE

Česká cestovná kancelária Livingstone po dvoch desaťročiach pôsobenia na domácom trhu sprístupnila svoje zájazdy do exotických destinácií aj slovenskej cestovateľskej verejnosti. Livingstone prináša na Slovensko prostredníctvom CK Satur jedinečnú ponuku poznávacích akcií, zájazdov a expedícií do Afriky, Ázie, Ameriky, Austrálie aj Antarktídy. Vlastný team profesionálnych sprievodcov, špecializovaných na jednotlivé oblasti je zárukou že budete v dobrých rukách.

 
LYMOS TURIST  LYMOS TURIST

Už ôsmu sezónu sa cestovná kancelária Lymos Turist zaoberá organizáciou poznávacích zájazdov v rámci celej Európy. Keďže autobusové poznávacie zájazdy tvoria 90% aktivít Lymos Turist, kvalitný autobusový park, skúsenosti a kvalifikovaný sprievodcovia zabezpečujú dôveru u klientov. Doplnkom v ponuke cestovky sú stále obľúbenejšie letecké eurovíkendy alebo pobytové zájazdy pri mori v Chorvátsku a Taliansku.

 
MAJÁČIK  MAJÁČIK ( - 2.8.2010 krach ) - poškodených klientov odškodní Európska cestovná poisťovňa

CK Majáčik to sú hlavne tábory pre deti s kvalifikovanými animátormi a vedúcimi, v atraktívnych lokalitách s množstvom zážitkov pre všetky vekové kategórie detí počas letných prázdnin. Tábory nabité zaujímavým programom v prostredí Nízkych alebo Vysokých Tatier, Malej aj Veľkej Fatry, Slovenského Raja, alebo v zahraničí - Rakúsko, Taliansko, Chorvátsko určite prospejú každému účastníkovi. Kôli finančným problémom je koniec júla 2010 aj koncom tejto cestovky.

 
MEDINA  MEDINA

Za 10 rokov existencie si CK Medina Tours vytvorila stabilnú pozíciu na slovenskom trhu dovoleniek. Každoročne svoju ponuku dopĺňa o nové hotely vyššej strednej až luxusnej kategórie v Egypte, Turecku, Grécku, Tunisku. Medina rovnako tak rozširuje svoju ponuku o nové destinácie. Pre túto sezónu prináša novinky Fuerteventura a Tenerife na Kanárskych ostrovoch. Množstvo druhov ponúkaných zliav, spoľahlivý letecký partner, dinoclub pre detských členov rodín.

 
M.S.T.T.  M.S.T.T.

V roku 1991 vznikla CK M.S.T.T., ktorá sa špecializuje na zimné lyžiarske pobyty, v letnej sezóne ponúka individuálne dovolenky v Chorvátsku, Francúzsku, Taliansku či na gréckom ostrove Thassos, jazykové pobyty na celom svete alebo wellness pobyty v rakúskom Burgenlande. Medzi ďalšie doplnkové služby pre klientov patrí sprostredkovanie cestovného poistenia, rezervácia hotelov, požičiavanie áut a infoservis

 
OSCAR  OSCAR

Cestovná kancelária Oscar prináša exotické zájazdy za prijateľné ceny pre stredne náročných klientov. V ponuke nájdete letecké zájazdy do Maledivy, Emiráty, Seychely, Maurícius, Kuba, Thajsko, Bali, Dubaj, Portugalsko, Malajzia alebo Južná Afrika. Svoje produkty pripravuje Oscar v úzkej spolupráci s CK Leonardo, ktorá ponúka obdobné exotické destinácie luxusnejšej kategórie šité pre náročnú klientelu.

 
PAXTRAVEL  PAXTRAVEL

Cestovná kancelária Paxtravel sa pýši jednou z najširších ponúk poznávacích zájazdov medzi slovenskými cestovkami. Každoročne prináša nové zájazdy, čím rozširuje svoje spektrum zájazdov v duchu kvalitné služby za prijateľné ceny, pritom sa snaží rozširovať program už osvedčených poznávačiek a plniť rôzne požiadavky svojich klientov. Najširšiu ponuku poznávania pripravuje v Taliansku, ktoré je z hľadiska prírodného, historického aj kultúrneho zvlášť obdarené.

 
PEGAS TOUR  PEGAS TOUR

Cestovná kancelária Pegas Tour každoročne prináša na trh rozšírenú, rozmanitú ponuku autobusových, leteckých aj individuálnych zájazdov do obľúbených dovolenkových destinácii v Chorvátsku, Taliansku a Španielsku aj obľúbených poznávacích zájazdov. V ponuke tradične dominuje termálny ostrov Ischia. Každý si v katalógu Pegasu nájde niečo pre seba od cenovo orientovaných cez stredne náročných po najnáročnejších klientov, čím si Pegas udržuje svoju klientelu.

 
PERISCOPE  PERISCOPE

Cestovná kancelária Periscope sa od roku 1993 špecializuje na tour- operátorskú činnosť pre CK, skupiny a jednotlivcov pri zabezpečovaní služieb v Škandinávii. Postupne rozšírili ponuku krajín o destinácie Island, Pobaltie, Petrohrad, Grónsko a Špicbergy. V týchto krajinách pripravuje pobytové ale hlavne turisticko - poznávacie zájazdy pre aktívne poznávanie severu nášho kontinentu v doprovode skúsených sprievodcov.

 
RENY TRAVEL  RENY TRAVEL

CK RenyTravel sa zameriava na pobytové zájazdy. Špecializovaný katalóg pobytov v Taliansku je najrozsiahlejšou ponukou tejto krajiny na slovenskom trhu. Cestovka funguje dvojfázovo t.j. v lete organizuje zájazdy pri mori v najobľúbenejších destináciách - Taliansko, Chorvátsko, Francúzsko, v zimnej sezóne patrí k lídrom v lyžiarskych zájazdoch, ponúka lyžovačky v alpských krajinách Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko.

 
RUEFA REISEN  RUEFA REISEN

Cestovná kancelária Ruefa patrí na Slovensku už 17-tu sezónu medzi najobľúbenejšie. Je dcérskou spoločnosťou rakúskych koncernov Osterreichisches Verkehrsbüro, čo je zárukou serióznosti a šírkou ponuky. Vyškolení personál poradí pri výbere dovolenky, kúpe letenky, alebo organizácii služobnej cesty z bohatej ponuky slovenských, nemeckých, rakúskych CK, alebo z vlastného katalógu kam zaraďuje hotely a apartmány s vysokou úrovňou služieb.

 
SATUR  SATUR

Cestovná kancelária Satur je stálicou na slovenskom trhu s najrozsiahlejším výberom dovoleniek v takmer 150 letoviskách, z ktorých si vyberie každý cestovateľ. V spolupráci s renomovanými hotelovými reťazcami ponúka kvalitné produkty a to nielen v Európe ale aj na ostatných kontinentoch. Nezabúda ani na domáce dovolenky. V spolupráci s českou CK Livingstone vznikla aj originálna a zaujímavá ponuka poznávacích zájazdov.

 
SENECA  SENECA

Cestovná kancelária Seneca Tours je ďalšou stálicou medzi cestovnými kanceláriami, dovolenkárom prináša bohatú ponuku už 21 rokov. Ponuka dovoleniek je skutočne pestrá: Španielsko, Mallorka, Ibiza, Sicília, Malta, Chorvátsko, Čierna Hora, Bulharsko, Grécko a grécke ostrovy, Cyprus, Turecko či Egypt. Ponuka je navyše rozšírená o exotické, pútnické, jazykové a poznávacie zájazdy aj mimo Európy.

 
SETTOUR  SETTOUR

12- ročné pôsobenie Settour Slovakia so širokým záberom na slovenskom trhu cestovného ruchu možno zjednodušene charakterizovať ako špecializácia na predaj leteniek a dovoleniek najväčších zahraničných touroperátorov ako 1-2-fly, Gulet, Tui, Thomas Cook, Neckermann, Terra Reisen, Wolters, Bucher Reisen. Okrem aktivít v cestovnom ruchu sa Settour venuje organizovaniu spoločenských akcií pre firmy a skupiny.

 
SLNIEČKO  SLNIEČKO

Cestovná kancelária Slniečko vznikla v roku 1996 za účelom organizovania, lyžiarskych kurzov pre základné, stredné a materské školy. Počas letných prázdnin organizuje pre deti tábory a detské rekreácie doma aj v zahraničí pri mori. Školám pomáha s organizáciou obľúbených "škôl v prírode", alebo zabezpečí akúkoľvek detskú akciu "na mieru - za rozumnú cenu". CK Slniečko je už 15 sezónu spoľahlivým partnerom pre detských zákazníkov.

 
SOLVEX  SOLVEX

Už 9 rokov sa CK Solvex prezentuje najmä rozsiahlou ponukou dovoleniek v obľúbených strediskách v Bulharsku. Špeciálnu pozornosť venujú skupine rodín s deťmi a náročnejšej klientele. Novinkou tento rok sú strediská Elenite a Djuni. Už piatu sezónu je v ponuke aj egyptská Hurghada, s rozmanitou ponukou hotelov, ostrovy Rhodos a Kréta a taktiež aj Chorvátsko. CK sa snaží o kvalitné a komplexné služby, čo potvrdzuje osvedčením ISO 9001:2000.

 
TAKE- OFF  TAKE- OFF

Cestovná kancelária Take Off pôsobí na poli cestovných kancelárii ešte iba 3 roky, ale už získala priazeň u svojich klientov najmä starostlivo vyberanou ponukou hotelov v obľúbených destináciách, Egypte a Tunisku, s cieľom dosiahnuť ideálny pomer ceny, kvality a požiadaviek klientov. Obidve destinácie sú samozrejme zviazané s leteckou dopravou s odletom z Bratislavy a Košíc, možnosť zakúpenia aj samostatných leteniek, alebo dovolenky šitej na mieru.

 
TIP TRAVEL / TATRATOUR  TIP TRAVEL / TATRATOUR

V rámci úzkej spolupráce prinášajú cestovné kancelárie Tip Travel a Tatratour spoločný katalóg, v ktorom ponúkajú letné zájazdy do tradičných dovolenkových destinácii Egypt, Chorvátsko, Čierna Hora, Španielsko, Grécko, Turecko, Malorka, Bulharsko. Každoročne sa medzi osvedčenými destináciami objavia aj novinky - medzi tohtoročné patria ostrovy Malta, Sicília, Ibiza a Taba. Nezabúdajú ani na domácu dovolenku, exotiku a poznávačky.

 
TAN-GO TOURS  TAN-GO TOURS

Cestovná kancelária Tango Tours vznikla v roku 1993, kedy sa v jej ponuke objavili skupinové zájazdy do Thajska. Neskôr pribudli do portfólia destinácie v Afrike, Austrálii, Severnej či Južnej Amerike. Množstvo zájazdov organizujú do Spojených arabských emirátov. Okrem zahraničných zájazdov pre jednotlivcov a skupiny organizujú aj študijno- pobytové cesty, či spoločenské podujatia, kurzy, školenia doma aj v zahraničí.

 
TURANCAR  TURANCAR

kto by nepoznal žlté autobusy nitrianskej spoločnosti. Cestovná kancelária Turancar ponúka letné zájazdy do tradične najžiadanejších destinácií slovenských dovolenkárov - Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Bulharsko, Turecko a poznávacie zájazdy v Európe v kombinácii s individuálnou, leteckou, ale hlavne vlastnou autobusovou dopravou. Okrem aktivít v cestovnom ruchu spoločnosť prevádzkuje aj domáce a zahraničné autobusové linky.

 
VICTORY TRAVEL  VICTORY TRAVEL

Cestovná kancelária Victory Travel organizuje každoročne množstvo dobrodružných a poznávacích zájazdov do celého sveta. Chcete navštíviť najrozvinutejšie metropoly Ázie Peking alebo Šanghai, či vidieť na vlastné oči čínsky múr, alebo vás láka cesta železnicou do Tibetu za tamojšími buddhistickými mníchmi alebo prehliadka hlavného mesta Lhasa? To všetko a ešte mnohé ďalšie cesty do Tibetu, Číny, Nepálu a Indie môžete absolvovať s CK Victory Travel.

 
VÍTKOVICE TOURS  VÍTKOVICE TOURS

Cestovná kancelária Vítkovice Tours si už niekoľko rokov pevne drží svoje miesto nielen na domácom českom trhu, ale aj na Slovensku prostredníctvom širokej ponuky dovoleniek v Chorvátsku a Čiernej Hore. Každoročne organizuje animačný program Neptun klub pre rodiny s deťmi, alebo Exclusive klub pre náročnejších klientov. Spestrením ponuky je dovolenka na lodi počas plavby po Jadranskom mori, alebo kvalitné programy pre náročných.

 
WAGON TRAVEL SERVICE  WAGON TRAVEL SERVICE

Spoločnosť Wagon Travel Service bola založená pred 10 rokmi a jej hlavnou činnosťou je zabezpečovanie mimoriadnych prepráv po železniciach v ležadlových, lôžkových, reštauračných a salónnych vozňoch a teda získavanie nevšedných zážitkov z cestovania. Okrem charterovej železničnej prepravy spoločnosť zabezpečuje vozňe aj do pravidelných vlakov jazdiacich podľa cestovného poriadku. Pre klientov zabezpečujú vybavenie vozňov na vysokej úrovni.

 
WANDERER  WANDERER

Cestovná kancelária Wanderer pôsobí na trhu cestovného ruchu od roku 2006 a špecializuje sa na exotické poznávacie cesty do Ázie. V ponuke sú klasické skupinové zájazdy, ale aj na dovolenky „ šité na mieru“ so zaujímavým programom. Wanderer sa opiera o skúsených a spoľahlivých miestnych partnerov, ktorých personál a vyškolení sprievodcovia komunikujú vo viacerých svetových jazykoch, bohužiaľ bez možnosti dohovoru po slovensky.

 
 
svet dovoleniek