Online dovolenky od renomovaných cestoviek

cestovné kancelárie na jednom mieste
jednoduchý, prehľadný výber dovolenky
hotely, letenky, zájazdy bez navýšenia cien
výhody (zľavy, bonusy, lastminute ...)
bezpečnosť pre Vás - len poistené CK !
Krajiny sveta na mape
klikacia mapa sveta - výber dovolenky

HOTELYTuristický sprievodca svetom dovoleniek prináša v sekcii - hotely sveta - všetky významné hotely zo všetkých krajín sveta podľa ich destinácií. Zoradenie hotelov podľa abecedného usporiadania krajín je v ďalšej úrovni rozčlenené na turistické destinácie a mestá. Niektoré hotelové siete sú navzájom spojené do firemných celkov podľa vlastníkov. Abecedné usporiadanie krajín v jednotlivých svetadieloch a rôzne závislé územia, ktoré sú z hľadiska cestovného ruchu zaujímavé:

Európa

EURÓPA je kolískou západnej civilizácie, svetadiel ohraničený Severným ľadovým a Atlantickým oceánom, Stredozemným a Čiernym morom a susenou Áziou. Spoločná hranica svetadielov, tvoriacich súvislý kontinent Euroáziu, je v niektorých úsekoch nejasný. Snahou Európanov je Európska únia, integrácia do spoločného štátneho útvaru, pre všetky - európske krajiny:
Albánsko, Andorra, Arménsko, Azerbajdžan, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Island, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán
Copyright © 2010−2011, svet-dovoleniek.sk, travel agency